Vibrační plošiny

Nebyly nalezeny žádné položky.
Změňte filtrovací podmínky.

Co byste měli vědět o vibračních plošinách...

Již v polovině 19. století profesor Bierman zkoumal vliv vibrací na náš organismus. Postupem času se zjistilo, že vibrace urychlují náš metabolismus, pomáhají spalovat tuky a napomáhají kardiovaskulárnímu systému. Vibrační plošiny se těší velké popularitě a již dnes běžnou součástí fitness center. V naší nabídce naleznete kvalitní vibrační plošiny inSPORTline, kde za rozumnou cenu máte jistotu kvality!

Nejčastějším mýtem o cvičení na vibračních plošinách je, že stačí stát při zapnutých vibracích 10 minut a budete hubnout a tvarovat si postavu. Ve skutečnosti je taková plošina skvělým pomocníkem, který dokáže zapojit mnohem více svalů při běžných typech cvičení a je tedy potřeba pro žádaný efekt provádět sadu cviků - k většině našim produktů dostanete také příručku s návodem na nejefektivnější cviky.

Frekvence vibrací jsou u plošin inSPORTline nastaveny s maximálním ohledem na bezpečnost, aby nedocházelo k nechtěným rezonancím např. vnitřních orgánů či kloubů a působily tak výhradně jen na svalstvo.

Dnes již nemusíte jezdit přes půl města do fitcentra, platit si permanentky - stačí si pořídit vibrační plošinu domů a investice se vám může vrátit již během 2 měsíců, nemluvě o úspoře času! Přesvědčte se sami a podívejte se např. do diskuze o používání vibračních plošin na serveru Doktorka.cz!