Trampolíny s ochrannou sítí

Nebyly nalezeny žádné položky.
Změňte filtrovací podmínky.

Pár tipů pro bezpečné skákání na trampolíně se sítí

Ochranná síť připevněná k trampolíně je téměř standardem pro rekreační použití na zahradě. Děti si užijí více legrace a vy nemusíte mít obavy, že by došlo k vážnému zranění vlivem vyskočení či vypadnutí z trampolíny. Ovšem i zde platí stejná pravidla pro bezpečnost jako v případě běžné trampolíny, a to zejména pustit skákat co nejméně dětí najednou - i když použití sítě svádí k opaku. Sice to není příliš zábavné, ale spousta zranění je zaviněna právě spadnutím jednoho na druhého, kopnutím či strčením - byť i omylem.

Dalším důležitým faktorem je materiál, z kterého je ochranná síť vyrobena - stává se, že se děti o síť bolestivě odřou, proto nabízíme trampolíny se sítí s hladším výpletem, aby se zamezilo případným třecím popáleninám.

Pro zajištění bezpečných radovánek je navíc třeba myslet na co možná největší napnutí sítě tak, aby nevznikaly nikde záhyby - ty představují velké riziko pro zlomeniny. Doporučujeme proto pořízení setu trampolíny a sítě, abyste měli jistotu, že velikost sítě je dodána přesně na míru danému modelu a aby se nestalo, že si síť dokoupíte později a po instalaci bude zvlněná. To samé pak samozřejmě platí o zavírání průlezu - pokud jej necháváte otevřený během skákání, riskujete, že se do něj při výskoku zasekne noha a zranění je na snadě.